Bez Tabu piedāvā stāstu sēriju Pa zvaigžņu bērnības takām

 

Esi gardēdis kopā ar Oto!

Preses rezlīze PDF

 


Ar Premia saldējumu sarūpē nometni Valmieras SOS ciemata bērniem

28.06.2012

Ziedojot daļu ieņēmumu no mēneša laikā pārdotā Premia saldējuma – Ls 4445, kopīgiem spēkiem izdevies vairāk nekā 20 Valmieras SOS ciemata bērniem sarūpēt tik ļoti gaidīto vasaras nometni “Dzīvā TV”.

“Mums katram ir pozitīvas atmiņas, kas saistās ar aktīvi un jautri pavadītu laiku kādā no vasaras nometnēm, taču Latvijas SOS ciematu bērniem ir ierobežotas iespējas tādā nokļūt vai, piemēram, atpūsties laukos pie vecmāmiņām. Līdz ar to esam gandarīti, ka mūsu organizētā akcija “Sagādā Latvijas bērnu SOS ciemata bērniem vasaras nometni” guvusi tik lielu Premia saldējuma cienītāju atsaucību. Ēdot vēso kārumu, viņi iepriecinājuši ne tikai sevi, bet arī Valmieras SOS ciemata bērnus – par ko visiem liels paldies. Kā zināms, Premia saldējums orientēts bērniem un jauniešiem, tādēļ droši varam teikt, ka bērnu nometni galvenokārt sarūpējuši topošās nometnes dalībnieku līdzaudži,” gandarīts AS Premia FFL valdes priekšsēdētājs Andis Kļaviņš.

Pasniedzot saziedotos līdzekļus nometnes organizatoriem, pie bērniem Valmieras SOS ciematā viesojās gan AS Premia FFL pārstāvji, gan TV3 zvaigznes, kas arī iesaistījās šīs labdarības akcijas “Sagādā Latvijas bērnu SOS ciemata bērniem vasaras nometni” popularizēšanā. Tās laikā no 18. maija līdz 18. jūnijam pērkot divus saldējumus Premia, no katra otrā saldējuma AS Premia FFL trīs santīmus ziedoja Latvijas bērnu SOS ciemata bērniem – vasaras nometnei.

Izglītojošā un radošā nometne “Dzīvā TV” vairāk nekā 20 Valmieras SOS ciemata bērniem tuvējā apkārtnē notiks no 9. līdz 18. jūlijam. Bērni tajā varēs ne tikai atpūsties un izklaidēties, bet pavadīt arī laiku izglītojošās un sportiskās nodarbībās. Akcijā iegūtie līdzekļi šajā vasarā sniegs iespēju organizēt ne tikai minēto, bet vēl vienu nometni vairāk kā 10 bērniem no šī Valmieras SOS ciemata.


AS Premia FFL Latvijā pārstāv vienu no lielākajiem saldēto produktu ražotājiem un tirgotājiem Baltijā – Premia Foods, kas strādā kopš 1956. gada. AS Premia FFL sekmīgi Latvijā importē vairākus desmitus veidu Premia Foods Tallinā, Igaunijā ražoto saldējumu. Pazīstamākie zīmoli ir Klasika, Premia u.c. Uzņēmumam izveidojusies sekmīga sadarbība ar lielākajiem tirdzniecības tīkliem Latvijā kā RIMI, Maxima, IKI, TOP, SKY, universālveikalu Stockmann u.c. mazumtirgotājiem. AS Premia FFL piedāvājumā ir arī citi konservēti un saldēti produkti. 

 
  

 


Papildu informācijai:
Inga Bajāre,
AS Premia FFL mārketinga vadītāja
Tālr.+37167805708
e-pasts: inga.bajare@premia.lv
www.premiafoods.eu
www.premia.lv